Djali i Sinan Hoxhës feston 4-vjetorin, bashkëshortja bën dedikimin prekës: Më shumë se një ëndërr…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 25-05-2020 Djali i Sinan Hoxhës feston 4-vjetorin, bashkëshortja bën dedikimin prekës: Më shumë se një ëndërr…

Ditën e sotme, djali i Andrra Destanit dhe Sinan Hoxhës feston 4-vjetorin e lindjes.

Një urim special nuk kishte si të mungonte nga vetë Andrra, e cila ka prekur zemrat e të gjithë ndjekësve në Instagram.

“E falenderoj zotin për gjithçka kam, por asnjëherë s’do të jetë mjaftueshëm për ty! E di, e ndjej se dielli yt nuk do të shuhet kurrë, por çfarëdo të na servirë jeta unë premtoj të jem me ty pakohë në çdo hap tëndin. Mos e ndal kurrë vrapin e jetës, për askënd e asgjë…Je në çdo lutje timen, biri im! Të dua sikur mos kishte një të nesërme… 4 vite me ty ishin më shumë se një ëndërr. Gëzuar ditëlindjen, bekimi im i çdo dite”, shkruan Andrra përkrah kolazhit të fotove me Ansin e vogël.

 Menjëherë ajo ka marrë edhe urime të shumta si dhe komplimenta për rritjen e vogëlushit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010074138641357
array(1) { ["section"]=> string(103) "djali-i-sinan-hoxhes-feston-4-vjetorin-bashkeshortja-ben-dedikimin-prekes-me-shume-se-nje-enderr-207737" }