Djali i spikeres së lajmeve bën 5 vjeç, gazetarja i bën dedikim prekës: Të dua ‘’gjif ‘’ditën o Enio!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:53 05-03-2016 Djali i spikeres së lajmeve bën 5 vjeç, gazetarja i bën dedikim prekës: Të dua ‘’gjif ‘’ditën o Enio!

Djali i spikeres së lajmeve bën 5 vjeç dhe gazetarja i shpreh dashurinë në këtë ditë shumë të bukur, ashtu siç ai ia shpreh përditë nënës së tij.

Nisida Tufa, spikerja e ‘’News24’’ është e gëzuar sot që djali i saj Enio bën plot 5 vjeç, duke i bërë një dedikim që të prek. 

“5 vjeç sot lepurush im i vogël. Je pranvera me aromën më të mirë, bekimi i Zotit.100 vite të arta e shëndetplota paç në vijim, rrethuar nga dashuria dhe përjetimet e bukura. Dhe siç ti më thua çdo ditë: Të dua 'gjif' ditën o mami.......po të them dhe unë sot ty: TE DUA GJITHE DITEN O ENIO!!Gëzuar ditëlindjen Spiderman!’’

Edhe redaksia e Newsbomb.al i uron ditëlindjen Enios së vogël!

nisidatufadjali3

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088059902191162
array(1) { ["section"]=> string(100) "djali-i-spikeres-se-lajmeve-ben-5-vjec-gazetarja-i-ben-dedikim-prekes-te-dua-gjif-diten-o-enio-34282" }