Djali kampion i deputetit, Presidenti i Federatës së Mundjes bën deklaratën e fortë: S’i është dhënë asnjë ndihmë

Publikuar tek: sport, më 11:30 28-11-2018 Djali kampion i deputetit, Presidenti i Federatës së Mundjes bën deklaratën e fortë: S’i është dhënë asnjë ndihmë Leonardo Frrokaj

Në nëntor të vitit të kaluar, mundësi i talentuar 17 vjeçar i kombëtares, Leonardo Frrokaj pësoi një dëmtim shumë të rëndë në vertebrat e shtyllës kurrizore gjatë Kampionatit Ballkanik, ndërkohë që pas fizioterapive intensive u rikthye në atdhe.

 

Leonardo Frrokaj është djali i deputetit demokrat Andon Frrokaj. Ndërkaq, Presidenti i  Federatës së Mundjes Martin Biba është shprehur se talentit dhe kampionit Leonardo FRROKAJ deri më sot nuk i është dhënë asnjë ndihmë për rikuperimin e tij nga qeveria e Edi Ramës pavarësisht premtimit të tij publik.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031653165817261
array(1) { ["section"]=> string(118) "djali-kampion-i-deputetit-presidenti-i-federates-se-mundjes-ben-deklaraten-e-forte-s-i-eshte-dhene-asnje-ndihme-143193" }