Djali minoren i deputetit bën tatuazh në trup, i ati: Jam krenar për ty

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:26 15-08-2016 Djali minoren i deputetit bën tatuazh në trup, i ati: Jam krenar për ty

Djali i mitur i deputetit të Partisë Socialiste, Parid Carës, ka bërë tatuazh në trup shqiponjën me dy kokë, simboli ynë kombëtar.

Cara ka publikuar fotot dhe shprehet se ndihet krenar që djali i tij ndonëse ka lindur jashtë Shqipërisë, e ka për nder që është shqiptar.

"Sa krenar me qen shqiptar. Djali im i pleqërisë, Erick, më në fund e realizoi ëndrrën e tij. Sot bëri tatuazh shqiponjën kuqezi mbi zemër. Erick kudo ku shkon thotë se e ka për nder që është shqiptar, ndonëse është rritur në dhe të huaj. Jam krenar për ty Erick”, shprehet deputeti.

Interesit të komentuesve nëse tatuazhi është realizuar me gjilpërë, Parid Cara i është përgjigjur se tatuazhi nuk është realizuar në atë mënyrë, por është i përkohshëm. 

13902790_1287585787920608_8450069543446686566_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009321928024292
array(1) { ["section"]=> string(75) "djali-minoren-i-deputetit-ben-tatuazh-ne-trup-i-ati-jam-krenar-per-ty-49814" }