Djali pret vajzën me lule e tollombace në dorë…por ajo s’vjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:40 14-02-2015 Djali pret vajzën me lule e tollombace në dorë…por ajo s’vjen Nje djale duke pritur nje vajze ne oret e para te mengjesit te sotem, eshte Shen Valentin

Historitë e dashurisë ndodhin edhe kështu për Shën Valentin. Kjo është një foto që po qarkullon në facebook, ku duket një djalë në pritje të të dashurës së tij që në orët e para të mëngjesit. 

Ai ka një buqetë me lule në dorë, dhe një tullumbace zemër ku shkruhet I Love You.  Vazhdon e pret me padurim, por duket se vajza nuk po vjen. Sipas informacionit të hedhur në rrjetet sociale, duket se djali ka pritur gjatë. Por nuk ka mundur të ketë një shkrepje të dytë, ai djalë me vajzën që dashuron. A thua se Shën Valentini nuk do tia dhurojë këtë kënaqësi???

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01315712928772
array(1) { ["section"]=> string(66) "djali-pret-vajzen-me-lule-e-tollombace-ne-dore-por-ajo-s-vjen-3296" }