Djali që të shokon, bën një tatuazh seksual mbi kurriz...(FOTO)

Publikuar tek: bota, më 13:56 07-01-2016 Djali që të shokon, bën një tatuazh seksual mbi kurriz...(FOTO)

Ky djalë mund të ketë marrë vendimin më të keq në jetën e tij, atë të bërjes së një tatuazhi mbi kurrizin e tij. Një tatuazh i përhershëm që i ka zënë thuajse gjithë kurrizin, por problemi nuk qëndron këtu, raporton ‘’Daily Mail’’.

Çështja është se ky tatuazh është tmerrësisht seksual.

23-vjeçari anglez, Jack Ëoodman e ka bërë atë sepse e ka moto në jetë që t’I shokojë njerëzit dhe të bëjë gjëra jo të mërzitshme. Problemi qëndron a dëshiron t’i shokojë kaq shumë…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vritet një djalë para komisariatit të policisë në Paris, sulmoi me thikë një polic
George Soros paralajmëron nga Sri Lanka: Do përsëritet kriza e 2008-ës »
Article Logic
Execution time: 0.012472152709961
array(1) { ["section"]=> string(64) "djali-qe-te-shokon-ben-nje-tatuazh-seksual-mbi-kurriz-foto-29376" }