Djali vret të atin për t'i provuar diçka...

Publikuar tek: bota, më 13:40 27-07-2015 Djali vret të atin për t'i provuar diçka...

Një person akuzohet për vrasjen e të atit të tij të moshuar pasi është ulur në kokën e tij për të provuar se sa i rritur dhe i keq ishte.

Kyle Webb, 44 vjeç, dyshohet të ketë vrarë babain e tij Franklin, 74 vjeç pasi ky i fundit ishte duke iu ankuar për mënyrën se si i biri po pastronte.

Policia në Kansas, Missouri, tha se Webb kishte pranuar për vrasjen duke u thënë atyre se ishte lodhur dhe zemëruar me ankesat.

Ai tha se donte të trembte të atin duke pretenduar se ai po shkonte ta godiste me një shishe vodka. I ati shkoi të qëllojë djalin e tij, por i biri u hodh mbi të. 44 vjeçari i tha policisë: "Unë doja të provoja se sa i rritur dhe i keq isha”. Ai shtoi se u ul mbi kokën e tij për gati 12 minuta për të treguar se mund të kontrollonte të atin por e mbyti dhe tashmë po përballet me akuzën për vrasje të shkallës së dytë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012583017349243
array(1) { ["section"]=> string(46) "djali-vret-te-atin-per-t-i-provuar-dicka-17090" }