Djalit i merr koka flakë teksa fikte qirinjtë e tortës (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 23:49 10-08-2018 Djalit i merr koka flakë teksa fikte qirinjtë e tortës (VIDEO) Djali teksa fikte qërinjtë e tortës

Një moment i tmerrshëm është cilësuar nga mediat e huaja kur flokët e djalit kanë marrë flakë teksa ai ka qenë duke kafshuar një pjesë nga torta e ditëlindjes.

Në videon e ngarkuar në rrjetet sociale duket fëmija i ulur përpara tortës, e ndërsa bëhet gati të merrte një kafshatë, ka afruar më shumë se ç’ duhet folkët në qiririn e tortës.

Për fat të mirë të afërmit që ndodheshin pranë tij kanë reaguar menjëherë duke i’a shuar flakën në kokën e tij, e ndërsa video është bërë virale në internet, madje ka marrë mbi 7 milion klikime dhe mijëra komente.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011085033416748
array(1) { ["section"]=> string(67) "djalit-i-merr-koka-flake-teksa-fikte-qirinjte-e-tortes-video-130757" }