Dje hapi debat për Meron dhe “dashnoren labe”, sot blogeri përfundon në spital

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:44 02-11-2016 Dje hapi debat për Meron dhe “dashnoren labe”, sot blogeri përfundon në spital

Sigurisht që janë dy ngjarje që s’kanë lidhje me njëra-tjetrën por blogeri Olti Curri mbrëmë u bë protagonist në të gjitha mediet online për deklaratën e fortë ndaj botuesit të “TEMA-s” Mero Baze.

Pas një shkrimi të publikuar në Gazetën Tema, ku pretendohej se blogeri, Sonila Meço dhe Sazan Guri do i bashkohen partisë së re të Ben Blushit, Olti nuk ka pranoi ta kalojë në heshtje këtë situatë dhe iu “përvesh” gazetarit Baze duke e quajtur “Mendero Gëlbaza”, ndërsa foli edhe për një lidhje të Bazes me një kolege të re labe.

E sot blogeri i njohur, pas gjithë asaj “furtune” na thotë “mirmëngjes” me këtë foto nga Spitali Amerikan.

Situata për Oltin nuk duket të jetë dhe aq keq, pasi ai 'ia ka hedhur" thjesht me një serum.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089221000671387
array(1) { ["section"]=> string(81) "dje-hapi-debat-per-meron-dhe-dashnoren-labe-sot-blogeri-perfundon-ne-spital-58179" }