Dje humbi jetën, gjimnazi “Andon Zako Çajupi” nderon Blerta Pepën me certifikatë mirënjohje

Publikuar tek: aktualitet, më 13:43 17-05-2017 Dje humbi jetën, gjimnazi “Andon Zako Çajupi” nderon Blerta Pepën me certifikatë mirënjohje

Gjimnazi “Andon Zako Çajupi” nderon Blerta Pepën, 16-vjeçaren e cila humbi jetën tragjikisht gjatë një operacioni në spitalin “Continental” në Tiranë me certifikatë mirënjohjeje, “për kontributin artistik në fushën e këngës, në shkollën Andon Zako Çajupi gjatë vitit shkollor 2016-2017”.

Blerta Pepa ka përfaqësuar shkollën e saj në aktivitetin Tirana Art Fest. Dhe kjo certifikatë është si një homazh që gjimnazi bën për nder të saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Suada, vajza me aftësi ndryshe vesh fustanin e bardhë në Fondacionin e Bamirësisë (VIDEO EMOCIONUESE)
Merr flakë në ecje “Audi” përgjatë autostradës, policia zbardh shkakun »
Article Logic
Execution time: 0.010584115982056
array(1) { ["section"]=> string(94) "dje-humbi-jeten-gjimnazi-andon-zako-cajupi-nderon-blerta-pepen-me-certifikate-mirenjohje-78954" }