Dje mbështetës i PD-së, shpërthen sot spikeri: Republika e mashtrimit, Basha mezi i numëroi 50 veta në takim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:00 31-05-2017 Dje mbështetës i PD-së, shpërthen sot spikeri: Republika e mashtrimit, Basha mezi i numëroi 50 veta në takim

Spikeri i lajmeve Bledian Koka njihet për qendrimet e tij pro të djathtës por që nga momenti kur Basha vendosi të lërë jashtë listës disa dhe të fusë disa të tjerë, ai nuk ka qenë fort dakort.

“Republika e Mashtrimit...”, shkruan Koka ndërsa shton me ironi se ditën e djeshme, në takimin e Gjirokastrës, Basha numëroi 50 veta.

KOMENTI I PLOTË:
Doli dje deputetja e dyte mbas Bashes ne Opinion dhe i tha shoqjes se saj ne PS: "Shume mire keni bere me ligjin e arsimit te larte, por duhet te kishit bere me shume".
p.s...Do e kishte thene edhe Basha vete nje gje te tille, por ishte i zene duke numeruar 50 vetat qe kishte dje ne takimin e Gjirokastres...

dem.jpg

rep.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020269155502319
array(1) { ["section"]=> string(111) "dje-mbeshtetes-i-pd-se-shperthen-sot-spikeri-republika-e-mashtrimit-basha-mezi-i-numeroi-50-veta-ne-takim-80664" }