Dje u bë baba për herë të tretë, sot deputeti socialist prezanton të voglin Tom (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:06 12-09-2017 Dje u bë baba për herë të tretë, sot deputeti socialist prezanton të voglin Tom (FOTO)

Dita e djeshme ka qenë një ditë vërtet e veçantë për deputetin socialist, Ervin Bushati.

Dje u bë baba për herë të tretë, pasi erdhi në jetë djali i tij më i vogël, të cilin e ka quajtur Tom.

Në profilin e tij në facebook, Bushati publikoi një foto me të tre fëmijët, ndërsa në prehrin e vajzës së tij shfaqet edhe bebja e porsalindur.

Deputeti ka marrë shumë komente dhe urime nga miqtë e tij, duke i uruar të voglit jetë të gjatë dhe të shëndetshme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024680852890015
array(1) { ["section"]=> string(89) "dje-u-be-baba-per-here-te-trete-sot-deputeti-socialist-prezanton-te-voglin-tom-foto-92074" }