Dje u bë nënë, Olta Gixhari publikon foton e parë me të birin, zbulon emrin dhe kuptimin e mistershëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:09 22-08-2020 Dje u bë nënë, Olta Gixhari publikon foton e parë me të birin, zbulon emrin dhe kuptimin e mistershëm Olta Gixhari

Olta Gixhari dje dha lajmin e madh, që u bë nënë për herë të parë me bashkëshortin e saj spanjoll të cilin ende nuk e ka bërë publik.

Sot aktorja e njohur shqiptare ka publikuar foton e parë shumë të ëmbël me të birin e saj, teksa i ka zbuluar vetëm këmbët e vocka, dhe jo fytyrën.

olta.jpg

Në përshkrimin krahas fotos Olta mezi ka gjetur fjalët të shprehë emocionin e madh dhe dashurinë që ndjen për të voglin e saj të porsalindur.

olta1.jpg

Bukuroshja na ka bërë me dije dhe emrin e djalit, i cili është pagëzuar nga prindërit e tij si Amar. Ky emër është shumë domethënës pasi në gjuhën hebraike do të thotë i përjetshëm ndërsa në atë arabe do të thotë hënë.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shampanjë që derdhet lumë dhe të pasme që dridhen, Noizy surprizon fansat me klipin e ri Puerto Rico (VIDEO)
Luana Vjollca pozon me bikini, në plan të parë gjoksi dhe këmbët e tonifikuara »
Article Logic
Execution time: 0.01064920425415
array(1) { ["section"]=> string(106) "dje-u-be-nene-olta-gixhari-publikon-foton-e-pare-me-te-birin-zbulon-emrin-dhe-kuptimin-e-mistershem-217930" }