Dje u lirua nga burgu, Keisi bën dedikimin emocionues për ditëlindjen e Stresit: Pasuri, jetën ma ndryshove

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:51 15-06-2019 Dje u lirua nga burgu, Keisi bën dedikimin emocionues për ditëlindjen e Stresit: Pasuri, jetën ma ndryshove

Ditën e djeshme reperi i njohur Arkimed Lushaj (Stresi) është liruar nga qelia ku ndodhej prej 8 muajsh.

Dita e lirimit të këngëtarit përkon dhe me ditëlindjen e tij. Stresi sot feston 33-vjetorin e lindjes. Bashkëshortja e tij, Keisi, si gjithmonë nuk ka harruar që të bëjë një dedikim të veçantë për reperin.

Në një postim të saj në “Instastory”, Keisi shprehet se ai i ka ndryshuar jetën që prej fillimit. Madje thotë se lirimi i tij ishte dhurata më e bukur që mund të merrte për ditëlindjen e tij.

'Pasuri gëzuar ditëlindjen! Nuk prisja për ditëlindjen tënde ta merrja unë dhuratën e shtrenjtë. Zoti të ndriçoftë çdo hap që hedh në jetë dhe t’u plotësoftë çdo dëshirë. Kurrë mos u dorëzo. Ke qenë, je dhe do të jesh përjetësisht ‘my bad boy for live’ që gjithë jetën ma ke ndryshuar që me shikim të parë', shkruan Keisi.

keisi.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02187705039978
array(1) { ["section"]=> string(111) "dje-u-lirua-nga-burgu-keisi-ben-dedikimin-emocionues-per-ditelindjen-e-stresit-pasuri-jeten-ma-ndryshove-168316" }