Djegia e KZAZ-ve nga militantët e PD, Artan Hoxha paralajmëron përplasjet e rradhës

Publikuar tek: aktualitet, më 23:07 18-06-2019 Djegia e KZAZ-ve nga militantët e PD, Artan Hoxha paralajmëron përplasjet e rradhës Gazetari Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar se ditën e nesërme do të sulmohen KZAZ-të në Skrapar.

I ftuar në emisionin ‘Opinion’, Hoxha theksoi se materialet zgjedhore pas Shkodrës, Tropojës, Lezhës, do të sulmohen edhe në Skrapar.

E gjithë baza materiale e sjellë nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për përgatitjen e ditës së votimit në Shkodër, u dogj.

Bashkitë e drejtuara nga opozita kanë njohur dekretin e Presidentit Meta për anulimin e datës së zgjedhjeve dhe kërkojnë largimin e materialeve zgjedhore nga godinat shtetërore në qytetet ku ata drejtojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006965160369873
array(1) { ["section"]=> string(89) "djegia-e-kzaz-ve-nga-militantet-e-pd-artan-hoxha-paralajmeron-perplasjet-e-rradhes-168782" }