Djemtë e Kombëtares bëjnë nxemjen në stadium, më në formë se kurrë dhe gati për të mundur Zvicrën (FOTO dhe VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 13:28 11-06-2016

Djemtë e Kombëtares bëjnë nxemjen në stadium, gati për ndeshjen me Zvicrën.

Ndërkohë që janë zbardhur edhe formacionet e ekipeve.

Trajneri shqiptar Gianni de Biasi vetëm 20 minuta përpara nisjes për në stadiumin e Lensit, ka zhvilluar mbledhjen e zakonshme ku është deklaruar edhe formacioni.

Shqipëria do të luajë kundër Zvicrës me këtë formacion: Berisha, Hysaj, Cana, Mavraj, Kukeli, Abrashi, Agolli, Lenjani, Xhaka, Roshi, Sadiku.

 

{gallery}shqiperizvicer{/gallery}

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027233839035034
array(1) { ["section"]=> string(117) "djemte-e-kombetares-bejne-nxemjen-ne-stadium-me-ne-forme-se-kurre-dhe-gati-per-te-mundur-zvicren-foto-dhe-video-43187" }