Djemtë e Kombëtares gati për Kampionatin Europian, bashkohen në Austri

Publikuar tek: sport, më 15:22 23-05-2016 Djemtë e Kombëtares gati për Kampionatin Europian, bashkohen në Austri

Futbollistët e Kombëtares Shqiptare po mbërrijnë në Bad Waltersdorf të Autrisë, atje ku skuadra do të zhvillojë fazën përgatitore përpara nisjes për në Francë.

Trajneri Gianni de Biasi do të ketë shumë shpejtë në dispozicion të 27 lojtarët e thërritur për këtë fazë dhe midis tyre do të zgjedhë 23 futbollistët që do të na përfaqësojnë në Kampionatin Europian, që nisë më 10 qershor.

Nga fotot e publikuara nuk mund të mos vihet re harmonia dhe atmosfera pozitive që ekziston mes lojtarëve, të cilët kanë shprehur disa herë padurimin për të qenë sa më parë në "Francë 2016".

13254376_966403826792180_2030833856651190291_n.jpg

13255938_966403830125513_1827494822686623624_n.jpg

13256343_966403833458846_2743013590485116303_n.jpg

lenjani.png

13267910_966403893458840_6497120290490580004_n.jpg

13256523_966403890125507_189915663681505983_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014988899230957
array(1) { ["section"]=> string(75) "djemte-e-kombetares-gati-per-kampionatin-europian-bashkohen-ne-austri-41267" }