Djemtë e Kombëtares më në formë se kurrë, fotot e saponxjerra gjatë stërvitjes në Austri

Publikuar tek: sport, më 14:14 24-05-2016 Djemtë e Kombëtares më në formë se kurrë, fotot e saponxjerra gjatë stërvitjes në Austri

Djemtë e Kombëtares Shqiptare më në formë se kurrë! Këto janë fotot e saponxjerra gjatë stërvitjes në Austri, ku djemtë nën drejtimin e trajnerit Gianni de Biasi do të zhvillojnë miqësoret me Katarin dhe Ukrahinën.

E kanë marrë vrullshëm me stërvitjen djemtë e Kombëtares Shqiptare. Ky është pikërisht vendi ku po stërviten, një kompleks i mirëorganizuar që quhet ‘’Falkensteiner Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf Hotel’’.

I pajisur më së miri me fusha dhe palestër, djemtë do mund të kridhen në pishinën e kompleksit, por mund të shfrytëzojnë edhe SPA-në për pak më shumë relaks.

Kompleksi ndodhet në Buchgreithëeg 351, Waltersdorf. Me djemtë ndodhet edhe fotografi Gent Shkullaku. Shqipëria do të zhvillojë ndeshjen në 29 maj me Katarin dhe më pas me Ukrahinën, më 3 qershor.

kombetarjaaustri.jpg

 kombetarjaaustri3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020769834518433
array(1) { ["section"]=> string(93) "djemte-e-kombetares-me-ne-forme-se-kurre-fotot-e-saponxjerra-gjate-stervitjes-ne-austri-41366" }