Djemtë e kombëtares nuk i keni parë ndonjëherë kështu, stërvitja ndryshe në Austri (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 12:46 30-05-2016 Djemtë e kombëtares nuk i keni parë ndonjëherë kështu, stërvitja ndryshe në Austri (FOTOT)

Djemtë e kombëtares janë duke e shijuar më së miri fitoren ndaj Katarit dhe sot janë stërvitur ndryshe nga çdo ditë tjetër në Austri.

Të mbrojtur e siguruar më së miri, ata kanë realizuar këtë ngjitje në natyrën malore austriake.

De Biasi ka vendosur kështu t’i stërvisë në mënyrë speciale djemtë specialë, që siç është shprehur edhe vetë në konferencë, i ka si djemtë e tij.

kom.jpg

komb1.jpg

komb2.jpg

komb3.jpg

komb4.jpg

gomb5.jpg

komb5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biazi flet pas ndeshjes: Pësuam gol budalla! Ja pse Hysajn e bëra kapiten
Duka nuk humbet kohë, i futet stërvitjes bashkë me lojtarët »
Article Logic
Execution time: 0.020401000976562
array(1) { ["section"]=> string(93) "djemte-e-kombetares-nuk-i-keni-pare-ndonjehere-keshtu-stervitja-ndryshe-ne-austri-fotot-41879" }