Djemtë e kombëtares rikthehen në bazë, nisin përgatitjet për ndeshjen e fundit

Publikuar tek: sport, më 10:56 16-06-2016 Djemtë e kombëtares rikthehen në bazë, nisin përgatitjet për ndeshjen e fundit

Një ndeshje fantastike e kombëtares tonë mbrëmë e cila u penalizua vetëm në 5 minutat e fundit.

Sot futbollistët e kombëtares rikthehen në bazë dhe nisin përgatitjet për ndeshjen e fundit me Rumaninë.

Ndonëse të trishtuar për rezultatin e mbrëmshëm, djemtë janë gati për të luftuar edhe njëherë në fushën e gjelbërt.

rikthehen.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091969966888428
array(1) { ["section"]=> string(83) "djemte-e-kombetares-rikthehen-ne-baze-nisin-pergatitjet-per-ndeshjen-e-fundit-43681" }