Djemtë e kombëtares vazhdojnë përgatitjet për Austrinë

Publikuar tek: sport, më 19:50 22-03-2016 Djemtë e kombëtares vazhdojnë përgatitjet për Austrinë

Kombëtarja Shqiptare vazhdon përgatitjet për dy ndeshjet miqësore që do të luaj në 26 dhe 29 mars kundër Austrisë dhe Luksemburgut.

Vetë djemtë e kombëtares kanë postuar në rrjetet e tyre sociale foto të ndryshme nga momentet e pushimit para dhe pas stërvitjes, ku nuk mungojnë edhe shëtitjet buzë detit.

Ekipi duket në harmoni të plotë dhe gati për dy ndeshjet miqësore, që do të tregojnë gjëndjen e skuadrës përpara Kampionatit Europian.

1484238_1085819721479491_3738836394422250367_n.jpg

10649903_1085819754812821_6862205454646517485_n.jpg

11998960_1085819778146152_1670207300379227388_n.jpg

10415626_1085819801479483_5079493670442414671_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023532867431641
array(1) { ["section"]=> string(60) "djemte-e-kombetares-vazhdojne-pergatitjet-per-austrine-35748" }