Djemtë me armë dhe vajzat me drogë, shqiptarët bëjnë namin në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 19:20 15-01-2018 Djemtë me armë dhe vajzat me drogë, shqiptarët bëjnë namin në Itali

5 shqiptarë në Itali, tre djem dhe dy vajza kanë përfunduar në prangat e policisë. 

3 djemtë, 24 deri në 30-vjeç janë arrestuar në Alatri, Itali  pasi në mjetin e tyre u gjetën armë zjarri dhe armë të ftohta. Identiteti i të arrestuarve ende nuk bëhet i ditur.

Sakaq, arrestimi i tyre është pasuar nga një tjetër ngjarje. Dy femra shqiptare rreth të 30-tave janë arrestuar nga policia italiane pasi njëra drejtonte mjetin në gjendje të dehur, ndërsa shqiptares tjetër i është gjetur një sasi e konsiderueshme kokaine të cilën e kishte për përdorim vetiak.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Djemtë me armë dhe vajzat me drogë, shqiptarët bëjnë namin në Itali
Tronditet Vlora, 31-vjeçari vret babain e dy fëmijëve, më pas vret veten (EMRAT-DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.0103759765625
array(1) { ["section"]=> string(73) "djemte-me-arme-dhe-vajzat-me-droge-shqiptaret-bejne-namin-ne-itali-106665" }