Djemtë në Vlorë habisin të gjithë club-in. Një staf i tërë në dispozicion u çon shishet e panumërta (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:55 22-07-2016

Këta djem në Vlorë, akomoduar në ambientin e VIP-ave në një prej club-eve të natës i kanë habitur të gjithë.

Nuk kanë bërë asnjë gjest të jashtëzakonshem, përkundrazi kanë bërë atë që shohim të shfaqet rëndomë së fundmi: Bëjnë gjithçka për të rënë në sy.

Dhe në këtë video duket qartë sesi i gjithë stafi i kamarierëve të club-it u çon në tavolinë shishet e panumërta të porositura nga djemtë.

Ne nuk ia dolëm t’i numëronim të gjitha, por syri na kapi së paku 10 shishe. Epo kësaj i thonë “T’lagi me shampanjë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.63649296760559
array(1) { ["section"]=> string(110) "djemte-ne-vlore-habisin-te-gjithe-club-in-nje-staf-i-tere-ne-dispozicion-u-con-shishet-e-panumerta-video-47404" }