‘Djepi bosh i Kushtetueses’ Basha i përgjigjet Ramës: I duhet kryeshejtanit për grabitjen e teatrit

Publikuar tek: barometri, më 08:22 25-07-2018 ‘Djepi bosh i Kushtetueses’ Basha i përgjigjet Ramës: I duhet kryeshejtanit për grabitjen e teatrit Rama-Basha

“Më mirë djepi bosh se shejtani brenda”, kështu iu përgjigj kryeministri Rama akuzve të opozitës për mungesë të Gjykatës Kushtetuese.

Ndërkohë nuk ka munguar edhe përgjigia e menjëhershme e krut të Pd, Lulzim Basha i cili shprehet se djepi bosh i Gjykatës Kushtetuese i duhet kryeshejtanit për të mbrojtur mega aferën 200 milionë Euro me grabitjen e Teatrit Kombëtar.

“Shejtanët në djepin e Prokurorisë ju duhen për të mbrojtur lidhjet me krimin dhe aferat korruptive, nga Tahiri te Xhafaj, nga Dako te Veliaj, nga Gjiknuri te Ahmetaj, nga Sejdini te Roshi me shokë”, shkruan Basha.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019930839538574
array(1) { ["section"]=> string(103) "djepi-bosh-i-kushtetueses-basha-i-pergjigjet-rames-i-duhet-kryeshejtanit-per-grabitjen-e-teatrit-129037" }