‘Do bësh një fëmijë tjetër’ Rudina Dembacaj si rrallëherë flet për planet e së ardhmes: Unë do bëj dhe…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:16 31-10-2020 ‘Do bësh një fëmijë tjetër’ Rudina Dembacaj si rrallëherë flet për planet e së ardhmes: Unë do bëj dhe…

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar në në mediet rozë, edhe për shkak të lidhjes së saj me ish-deputetin Mark Frroku.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë bën postime nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Së fundmi Rudina ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në ‘instastory’ tek opsioni ‘ask me a question’.

Pyetjet nga ndjekësit e saj kanë qenë të shumta, ku e pysnin rreth planeve ndaj të ardhmes.

Mes pyetjeve të shumta  ra në sy pyetja ku ndjekësja e pyste Rundinën nejse do të donte një fëmijë tjetër.

“Do bësh një fëmijë tjetër”, ishte një ndër pyetjet që iu bënë.

“Poooo, por pak më vonë! Aman se Marku s’ka muhabet tjetër. Unë do bëj dhe nja dy projekte”, ia ktheu Rudina.

Ndërsa një tjerë i shkruante ‘Lum Mark Frroku që të ka”

‘Lum unë që e kam’ i shkruan moderatorja.

Kujtojmë që Rudina ka një vajzë, Viktoria, me ish-bashkëshortin, Aleks, ndërsa Marku është baba i tre fëmijëve.

Screenshot_7.pngScreenshot_8.pngScreenshot_9.pngScreenshot_10.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jul Deda e thotë hapur si i zgjidh problemet me gruan: E marr dhe shkojmë në krevat
»
Article Logic
Execution time: 0.012412071228027
array(1) { ["section"]=> string(106) "do-besh-nje-femije-tjeter-rudina-dembacaj-si-rrallehere-flet-per-planet-e-se-ardhmes-une-do-bej-dhe-225910" }