Do 'braktisë' Top Channel? Flet sërish Arbana Osmani, tregon se ku do të shkojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:41 22-05-2019 Do 'braktisë' Top Channel? Flet sërish Arbana Osmani, tregon se ku do të shkojë

Dy ditë më parë u përhap me shpejtësi i largimit të Arbana Osmanit nga Top Channel, televizioni ku ka ushtruar të gjithë karrierën si gazetare.

Kjo erdhi pas një statusi të bërë nga moderatorja në Instagram ku shkruante ‘Ditët e fundit në Top, e lodhur por e lumtur’.

Fansat të shqetësuar e pyetën moderatoren nëse do rikthehet dhe Arbana tregoi se po.

Mirëpo së fundmi një tjetër fanse e ka pyetur moderatoren se ku do të shkojë dhe ajo nuk ka ngurruar t’i përgjigjet.

‘Me pushime’, shkruan Arbana duke hedhur poshtë çdo aludim për largim nga Top Channel.

Capture-216.png

auto_Screenshot_191558349289.jpg

2017-05-19-14_39_39-Arbana-Osmani-@arbanao-•-Instagram-photos-and-videos-960x640.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071878433227539
array(1) { ["section"]=> string(82) "do-braktise-top-channel-flet-serish-arbana-osmani-tregon-se-ku-do-te-shkoje-165266" }