'Do doja ta ktheja kohën...', pas ndarjes, çifti i Big Brother sërish bashkë: Xheni publikon foton e ëmbël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:05 27-05-2020 'Do doja ta ktheja kohën...', pas ndarjes, çifti i Big Brother sërish bashkë: Xheni publikon foton e ëmbël Xheni Mhillaj - Benard Marashi

Xheni Mhillaj dhe Benard Marashi, dy ish-banorët e Big Brother 8, janë sërish bashkë. Bashkimin me njëri-tjetrin e bëri publik vetë Xheni me anë të një fotoje në Instagram.

Ajo publikoi foto me Benardin dhe i dedikoi atij disa fjalë të ëmbla. “Do të doja që të ktheja kohën pas, të të kisha gjetur më herët që të doja më gjatë,”- shkroi Xheni në përshkrimin e fotos.

Çifti më simpatik i BB8 u nda pak muaj pas daljes nga “Big Brother”. Edhe pse u përmendën disa arsye që i çuan në ndarje, për mediat, ata deklaruan se i kishin dhënë fund bashkëjetesës në Tiranë për shkak të disa mosmarrëveshjeve në çift.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098280906677246
array(1) { ["section"]=> string(105) "do-doja-ta-ktheja-kohen-pas-ndarjes-cifti-i-big-brother-serish-bashke-xheni-publikon-foton-e-embel-208042" }