“Do e marr unë plumbin për ju”, shikoni policin hero si mbron qytetarët

Publikuar tek: bota, më 15:57 03-12-2015

Ky është momenti kur një polic hero qetëson qytetarët në qendrën tregtare në San Bernandino ku humbën jetën 14 njerëz.

Burra dhe gra u strukën të frikësuar, pa qenë në gjendje të lëviznin.

Pikërisht në atë moment, polici i armatosur i thotë:“A jeni gati? Nëse ju nuk jeni, unë nuk lëviz. Në rregull?

Ai shton: “Përpiquni të qetësoheni. Do e marr unë plumbin për ju. Të jeni të sigurtë”.

Më pas ai i drejton ata te të mbijetuarit e tjerë. Video ka marrë shpërndarje masive dhe polici hero ka tërhequr vëmendjen e mediave mbarëbotërore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011347055435181
array(1) { ["section"]=> string(74) "do-e-marr-une-plumbin-per-ju-shikoni-policin-hero-si-mbron-qytetaret-26881" }