‘Do e skuqin në tigan’, Rama tallet keq me Kryemadhin: Dini gjë ku bie ky pavioni?

Publikuar tek: aktualitet, më 19:42 22-10-2020 ‘Do e skuqin në tigan’, Rama tallet keq me Kryemadhin: Dini gjë ku bie ky pavioni? Foto-Montazh

Vijon debati në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetares së LSI, Monika Kryemadhi.  

Përmes një video, Kryemadhi së bashku me nënkryetarin e LSI, Petrit Vasili paralajmëruan Ramën se më 25 prill do të piqet në ‘tiganin e shqiptarëve’.

I menjëhershëm ka qënë reagimi i Ramës, i cili në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë videon e dyshes Kryemadhi-Vasili, duke e shoqëruar me fjalët: ‘Dini gjë ku bie ky Pavioni?’


Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Me pagesë për 35 vitet e ardhshme’ Balluku zbulon si do ndërtohet rruga Milot-Fier
KPA s’pyet për “influencën” e ÇIM PEKËS, kushëriri i gazetarit JASHTË DREJTËSISË! Basha kryebashkiak i dha KREDI SI I PASTREHË, por ai bleu shtëpi buzë detit »
Article Logic
Execution time: 0.012706995010376
array(1) { ["section"]=> string(84) "do-e-skuqin-ne-tigan-rama-tallet-keq-me-kryemadhin-dini-gje-ku-bie-ky-pavioni-224776" }