Do habiteni me moshën e gruas së parë të Donald Trump, ja si duket e ëma e Ivankës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:46 31-08-2017 Do habiteni me moshën e gruas së parë të Donald Trump, ja si duket e ëma e Ivankës (Foto)

Ivana Trump është nëna e Ivanka Trump, dhe gruaja e parë e Donald Trump. A mund ta gjeni sa vjeIvana Trump është nëna e Ivanka Trump, dhe gruaja e parë e Donald Trump. A mund ta gjeni sa vjeç është?

Donald Trump është 71 vjeç. Ai u martua me Ivanën, një ish modele e famshme nga Çekia, në vitin 1977.

Së bashku ata kanë tre fëmijë, Donald Trump Jr., Ivanka Trump dhe Eric Trump.

gty5hy5h5j.jpg

Megjithëse ajo është martuar 4 herë, Ivana ka fëmijë vetëm me presidentin e SHBA, Donald Trump.

Biondja çeke Ivana Zelníčková është 68 vjeçe.

Së fundmi ajo është fotografuar në Saint Tropez, duke festuar ditëlindjen e Monika Bacardi. Lady Monic është producente italiane, bashkëthemeluese e AMBI pictures.

A e qëlluat saktë moshën e Ivana Trump?

fgege4th45hj.jpg

fge4t5ghe4564j4j.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091400146484375
array(1) { ["section"]=> string(92) "do-habiteni-me-moshen-e-gruas-se-pare-te-donald-trump-ja-si-duket-e-ema-e-ivankes-foto-90783" }