Do habiteni! Orinda Huta poston foto nga plazhi: Pa muskuj, pa filtra dhe pa photoshop, ja si duket barku i saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:57 15-07-2020 Do habiteni! Orinda Huta poston foto nga plazhi: Pa muskuj, pa filtra dhe pa photoshop, ja si duket barku i saj Orinda Huta

Sot jetojmë në epokën e teknologjisë dhe rrjeteve sociale, në epokën e imazhin dhe jo përmbajtjes. Një nga komplekset më të mëdha të njerëzve është që të duken sa më bukur në fotot që publikojnë, pasi aty kanë ndjekësit e tyre e nuk duan të "turpërohen".

Me ardhjen e verës kjo ndjenjë bëhet më e fortë pasi nuk kemi shumë rroba që të mbulojmë defektet tona.

Teksa të gjithë kujdesen në maksimum që të mos kenë asnjë të metë, madje për këtë gjë ëprdorin dhe filtra apo aplikacione editimi, Orinda Huta ka zgjedhur të publikojë një foto ashtu siç është në realitet, pa filtra e pa photoshop.

Ajo ka publikuar një foto në shezlong buzë detit duke treguar barkun e saj pa muskuj. Mesa duket kjo gjë, origjinaliteti, i ka pëlqyer ndjekësve të saj të cilët nuk kanë nguruar t'i bëjnë komente pozitive.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094459056854248
array(1) { ["section"]=> string(114) "do-habiteni-orinda-huta-poston-foto-nga-plazhi-pa-muskuj-pa-filtra-dhe-pa-photoshop-ja-si-duket-barku-i-saj-213957" }