'Do i lini trashëgimi Devis Xherahut?’, si përgjigjet Lefteri Pantazis

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:28 20-04-2019 'Do i lini trashëgimi Devis Xherahut?’, si përgjigjet Lefteri Pantazis

Këngëtari i njohur grek ka qenë mbrëmë i ftuar në emisionin 'Zonë e Lirë' ku ka folur më shumë rreth jetës së tij profesionale dhe asaj presonale.

Gjatë intervistës, Arian Çani e ka pyetur Lefterin nëse ka ndërmend t’i lëjë ndonjë trashëgimi Devis Xherahut, me të cilin ka bashkëpunuar shumë herë dhe e ka mik të mirë.

'Meqë e doni kaq shumë Devisin dhe meqë është djali juaj artistik, keni menduar t’i lini trashëgimi Devisit?', e pyeti Çani Arianin.

'I kam lënë makinën, sa herë vjen në Athinë e përdor', u shpreh Lefteri ndaj kësaj pyetje duke qeshur.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094161033630371
array(1) { ["section"]=> string(73) "do-i-lini-trashegimi-devis-xherahut-si-pergjigjet-lefteri-pantazis-161124" }