‘Do ishe lidhur me një kriminel’, përgjigjet shkurt Rike Roçi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:14 12-11-2019 ‘Do ishe lidhur me një kriminel’, përgjigjet shkurt Rike Roçi

Rike Roçi është një nga bukuroshet shqiptare, që u bë e njohur nga ‘Big Brother’.

 Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me fotot provokuese.

Së fundmi, bukuroshja i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory, mirëpo njëri prej tyre e ka pyetur nëse do ishte lidhur ndonjëherë me një kriminel dhe duket se Rikja nuk e ka pritur aspak mirë.

“O Çfarë e keni këtë temë sot?? Jo un personalisht kurrë”, i përgjigjet ajo duke treguar se nuk do të ngatërrohej asnjëherë me një mashkull problematik.

-640-0-5c9e0d0c73809.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075302124023438
array(1) { ["section"]=> string(65) "do-ishe-lidhur-me-nje-kriminel-pergjigjet-shkurt-rike-roci-185553" }