‘Do kapim peshkun e madh’, plas humori në internet me deklaratën e Donald Lu (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:38 08-11-2017 ‘Do kapim peshkun e madh’, plas humori në internet me deklaratën e Donald Lu (Foto)

Deklarata e fortë e ambasadorit amerikan, Donald Lu është trajtuar edhe me humor në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar fotomontazhet e quajtura “meme”.

“Do kapim peshkun e madh”, deklaroi dje Lu dhe kaq mjaftoi për të ngacmuar imagjinatën në internet.

ergerg3e5gr45h4h.jpg

fwerfw3e4g34g3g.jpg

asdfwefwerg3e.jpg

asdfswegf34gf3g3g.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096020698547363
array(1) { ["section"]=> string(84) "do-kapim-peshkun-e-madh-plas-humori-ne-internet-me-deklaraten-e-donald-lu-foto-98840" }