'Do krijojmë familje, bëjmë seks pothuajse çdo ditë', 21-vjeçarja serbe fejohet me 74-vjeçarin

Publikuar tek: bota, më 15:43 24-03-2019 'Do krijojmë familje, bëjmë seks pothuajse çdo ditë', 21-vjeçarja serbe fejohet me 74-vjeçarin

Fejesa e një 21-vjeçarje me një 74-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e mediave në mbarë botën.

Vajza serbe e quajtur Milijana Bogdanović është shprehur se ka një marrëdhënie të shëndetshme seksuale dhe se është e lumtur me të fejuarin Milojko.

Pavarësisht se fqinjët e tyre në Serbinë lindore e kanë paragjykuar këtë lidhje dhe janë ndjerë të shokuar, duke çifti nuk e ka aspak problem, pasi po planifikojnë të krijojnë familje.

Në dhjetor të vitit të kaluar Milojko iu nënshtrua një operacioni në zemër, por 21-vjeçarja thotë se kjo nuk ka ndikuar në marrëdhënien e tyre.

'Bëjmë seks pothuajse çdo ditë, nuk e kuptoj se çfarë ka të çuditshme këtu. Por, qëkur Milojko iu nënshtrua operacionit në zemër, më është dashur ta toleroj pak', është shprehur Milijana Bogdanović.

NINTCHDBPICT000477580315.jpg

NINTCHDBPICT000477580336.jpg

2-182.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093820095062256
array(1) { ["section"]=> string(97) "do-krijojme-familje-bejme-seks-pothuajse-cdo-dite-21-vjecarja-serbe-fejohet-me-74-vjecarin-157699" }