Do mbeteni pa fjalë kur të zbuloni çfarë ka brenda kësaj kupole gjigante

Publikuar tek: bota, më 17:44 26-05-2015 Do mbeteni pa fjalë kur të zbuloni çfarë ka brenda kësaj kupole gjigante

Dimri në Gjermani është i ashpër. Por çfarë ndodh kur kopshtet e birrës mbulohen nga dëbora?

Përgjigja është e thjeshtë, mijëra njerëz strehohen në brendësi të një ish-hangari gjigant avionësh, që tashmë është kthyer në një ishull të vërtetë tropikal.

Kjo parajsë ka një plazh ekzotik dhe shtatë zona të ndryshme të frymëzuara nga natyra e vendeve të ndryshme të botës si Tailanda dhe Afrika. Aty ndodhen edhe 12 bare dhe restorante, një pyll me pemë tropikale, një lagunë dhe një pistë golfi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0106201171875
array(1) { ["section"]=> string(78) "do-mbeteni-pa-fjale-kur-te-zbuloni-cfare-ka-brenda-kesaj-kupole-gjigante-12023" }