Do mbushte 55 vjeç po të ishte gjallë, kolazhi që nuk duhet humbur për Lady Dianën (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:43 07-07-2016

Edhe pas vitesh nga vdekja e saj tragjike në një aksident në Paris, sërish Lady Diana vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së të gjithëve.

Ajo do mbushte 55 vjeç këtë vit, po të ishte gjallë. Pikërisht për ta kujtuar, mediet kanë përgatitur kolazhin në video që ju shikoni, me momentet më të bukura të saj dhe veshjet e mrekullueshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pamje të rënda, e dashura filmon policët kur i qëllojnë të dashurin. Ai në gjak… (VIDEO +18)
Bankat italiane vatër e ardhshme krize »
Article Logic
Execution time: 0.010601997375488
array(1) { ["section"]=> string(93) "do-mbushte-55-vjec-po-te-ishte-gjalle-kolazhi-qe-nuk-duhet-humbur-per-lady-dianen-video-45847" }