"Do më marrë malli": Këngëtarja largohet nga Shqipëria, ja mesazhi prekës për familjen dhe tre motrat e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 27-08-2017

Këngëtarja Ertila Koka ka vendosur të largohet nga Shqipëria, mesa duket për një kohë të gjatë.

Në një mesazh në rrjetet sociale ajo shprehet se po largohet drejt një të ardhme totalisht të re për të, në Milano të Italisë. Ertila shprehet në mesazhin prekës se do ta marrë shumë malli, në veçanti për familjen dhe tre motrat e saj.

efrw3g4hg4hd.jpg

esggtr34gt4g4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018084049224854
array(1) { ["section"]=> string(109) "do-me-marre-malli-kengetarja-largohet-nga-shqiperia-ja-mesazhi-prekes-per-familjen-dhe-tre-motrat-e-saj-90354" }