“Do mendohemi mirë për votat, po na bëni zgjedhje të gabuara”, kjo është përgjigja e Kryeministrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:57 01-05-2017 “Do mendohemi mirë për votat, po na bëni zgjedhje të gabuara”, kjo është përgjigja e Kryeministrit

Një komentuese duket e pakënaqur me punonjësit e vendosur në institucionet shtetërore.

Ajo i shkruan kryeministrit Edi Rama, pasi publikoi historinë e një menaxhereje e cila u punësua përmes Zyrës së Punës. Por, nuk ka vonuar dhe menjëherë ka ardhur edhe përgjigja e kryeministrit. 

rama_fb_ok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099449157714844
array(1) { ["section"]=> string(100) "do-mendohemi-mire-per-votat-po-na-beni-zgjedhje-te-gabuara-kjo-eshte-pergjigja-e-kryeministrit-77035" }