Do ndiheni pafund krenarë kur të zbuloni se çfarë po lexon kjo grua në metronë e New York-ut

Publikuar tek: kulture-art, më 11:26 14-07-2017 Do ndiheni pafund krenarë kur të zbuloni se çfarë po lexon kjo grua në metronë e New York-ut

Alda Bardhyli, gazetarja dhe dashamirësja e letërsisë, ka shkrepur një foto që do bënte gjithkënd krenar.

Një grua në metronë e New York-ut po lexon kryeveprën “Kronikë në Gur”, shkrimtarit tonë Ismail Kadare

"Në metronë e NewYork-ut, duke lexuar "Chronicle in stone" (Kronikë në gur) të Kadaresë", shkruan Bardhyli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020349979400635
array(1) { ["section"]=> string(98) "do-ndiheni-pafund-krenare-kur-te-zbuloni-se-cfare-po-lexon-kjo-grua-ne-metrone-e-new-york-ut-86132" }