Do që vajza e Obamës të martohet me të, i ofron 50 lopë dhe 70 dele

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:31 27-05-2015 Do që vajza e Obamës të martohet me të, i ofron 50 lopë dhe 70 dele

Ëndrra e tij është që të martohet me një nga vajzat e Obamës, Malia, dhe është i gatshëm të paguajë 50 lopë, 70 dele dhe 30 dhi si çmim për të.

Felix Kiprono ka deklaruar se është i gatshë ta dikutojë këtë çështje me vetë presidentin e SHBA-vë, Barack Obama

 "Jam interesuar për këtë gjë që në vitin 2008. Që prej asaj kohe nuk kam dalë me asnjërën dhe premtoj se do të jem besnik. Unë kam biseduar për këtë me familjen time dhe ata janë të gatshëm të më ndihmojnë. Avokati pohon se dashuria e tij për Malian është e vërtetë dhe nuk është një  pasion. Ai pretendon se  Malia ka gjak kenian, pasi babai i saj Obama i ka rrënjëtnë Kenia.Njerëzit mund të thonë se unë jami interesuar pas parave të familjes Obama, por ky nuk është rasti. Unë jam duke hartuar një letër për Obamën. Unë shpresoj se ambasada do të kalojë letrën atij. Unë do t'ia dorëzojë atë të ambasadorit amerikan”, shprehet i riu.

Ai thotë se nuk do ta mësojë vajzën e Obama’s me hotele, por ajo do të ketë një jëtë sit ë gjithë gratë e tjera të fshatit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020380973815918
array(1) { ["section"]=> string(72) "do-qe-vajza-e-obames-te-martohet-me-te-i-ofron-50-lope-dhe-70-dele-12062" }