Do qeshni me lot nga ky “Flash” për mbylljen e shkollave

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:05 07-01-2017 Do qeshni me lot nga ky “Flash” për mbylljen e shkollave

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot përmes një urdhri të dytë se të gjitha çerdhet, kopshtet, shkollat dhe universitetet do të vazhdojnë të jenë të mbyllura dhe do hapen vetëm më datë 16 janar.

Kaq ka mjaftuar dhe në rrjetet sociale ka plasur gallata.

Siç është ky montazh i “flashit informativ”  i faqes në Instagram "Qesh pak, pse kaq serioz" që tashmë po bën xhiron e rrjeteve sociale.

*Shënim: Flashi informativ nuk është i televizionit news24 por një montazh i faqes në Instagram

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035292148590088
array(1) { ["section"]=> string(60) "do-qeshni-me-lot-nga-ky-flash-per-mbylljen-e-shkollave-64843" }