Do shkarkohet presidenti Meta? Astrologia Meri Shehu jep parashikimin e papritur

Publikuar tek: aktualitet, më 13:21 17-06-2019 Do shkarkohet presidenti Meta? Astrologia Meri Shehu jep parashikimin e papritur

Ndërkohë që Partia Socialiste ka depozituar kërkesën për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, një parashikim surprizë ka ardhur nga astrologia Meri Shehu.

Teksa ishte e ftuar në ‘Wake Up’ në Top Channel, Shehu foli edhe për situatën politike në vend dhe ngërçin që e ka përfshirë.

Moderatorët e pyetën astrologen se çfarë thonë yjet për shakrkimin e Metës dhe Shehu tha se nuk parashikohet një gjë e tillë.

‘Nuk besoj se do ketë shkarkim. Do ketë konsensus’, deklaroi ajo.

Kujtojmë se kërkesa e PS për shkarkimin e presidentit ka ardhur pasi Meta firmosi dekretin për anullimin e zgjedhjeve të 30 qershorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043973922729492
array(1) { ["section"]=> string(86) "do-shkarkohet-presidenti-meta-astrologia-meri-shehu-jep-parashikimin-e-papritur-168543" }