Do shkriheni së qeshuri, Flori tregon arsyen pse s'ka qenë "Bletushja" në koshere

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:11 31-07-2016

Kush je ti? Jam Bleta hahhahahah

A video posted by Flori Mumajesi (@florimumajesi.official) on

Flori Mumajesi dhe miku i tij Vik Kraja kanë postuar një video humoristike në Instagram, ku Flori e pyet mikun e tij Bletushe se pse ska qenë në koshere, por përgjigjja e tij ka qenë fantastike, saqë dhe Flori se ka mbajtur dot të qeshurën.

 

???? @vikkraja

A video posted by Flori Mumajesi (@florimumajesi.official) on Jul 31, 2016 at 12:59pm PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03373384475708
array(1) { ["section"]=> string(84) "do-shkriheni-se-qeshuri-flori-tregon-arsyen-pse-s-ka-qene-bletushja-ne-koshere-48311" }