Do shkriheni së qeshuri me hitin e parodistëve të Vlorës për situatën e pandemisë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:45 02-12-2020 Do shkriheni së qeshuri me hitin e parodistëve të Vlorës për situatën e pandemisë (VIDEO)

Situata e pandemisë së Covid në vendin tonë paraqitet serioze. Në një situatë të tillë serioze kemi nevojë dhe për pak humor dhe këtë më së miri e sjellin parodistët e Vlorës.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Afrim Agalliu dhe Agron Hamo kanë publikuar videon humoristike.

“Vaksina Felicita”, është titulluar parodia.

Edhe pse është në nota humori, mesazhi i përcjellë është ndërgjegjësimi për sitatën e pandemisë, duke komentuar masat e vendosura nga ekspertët, menaxhimin nga ana e qeverisë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Olta Gixhari provokon me foton më të ÇMENDUR; me lepurush në dorë, por sërish harron mbathjet...
»
Article Logic
Execution time: 0.012132883071899
array(1) { ["section"]=> string(94) "do-shkriheni-se-qeshuri-me-hitin-e-parodisteve-te-vlores-per-situaten-e-pandemise-video-229913" }