Do shkriheni së qeshuri, shikoni reagimin epik të mamasë së Elvanës kur ajo kërcen në makinë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:52 10-07-2019 Do shkriheni së qeshuri, shikoni reagimin epik të mamasë së Elvanës kur ajo kërcen në makinë (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku Elvana Gjata është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një video ku shihet duke kërcyer në makinë nën tingujt e këngës së Jay Z dhe Kanye West, por ajo që ka tërhequr vëmendjen është reagimi epik i mamasë së Elvanës.

Këngëtarja ka kthyer kamerën nga nëna e saj teksa kërcen, ndërsa mamaja kaq tundur kokën duke e parë me çudi.

Më siguri kjo video ka shkrirë së qeshuri të gjithë fansat e Elvanës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072221755981445
array(1) { ["section"]=> string(104) "do-shkriheni-se-qeshuri-shikoni-reagimin-epik-te-mamase-se-elvanes-kur-ajo-kercen-ne-makine-video-171757" }