“Do t’i shkojmë deri në fund shkarkimit të tij”, Meta për Kodhelin: E kam përzemër, sot e urova, ndaj urojeni edhe ju

Publikuar tek: politike, më 18:04 11-09-2019 “Do t’i shkojmë deri në fund shkarkimit të tij”, Meta për Kodhelin: E kam përzemër, sot e urova, ndaj urojeni edhe ju Ilir Meta / Mimi Kodheli

Presidenti Ilir Meta tha se nuk dëshiron të flasë në emër të Komisionit të Venecias, i pyetur në lidhje me çështjen e shkarkimit të tij.

Meta komentoi edhe deklaratën e Kryetares së Komisionit parlamentar për Politikën e Jashtme, Mimi Kodheli, e cila tha se “maxhoranca është e vendosur t’i shkojë deri në fund shkarkimit të kreut të shtetit”.

“Unë nuk bëj zëdhënësin e Komisionit të Venecias, zonja Kodheli edhe mund ta bëjë. Zonjën Kodheli e kam shumë përzemër, dhe e kam uruar sot për ditëlindjen se ka ditëlindjen. Kështu që urojeni edhe ju”, tha Meta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021250009536743
array(1) { ["section"]=> string(118) "do-t-i-shkojme-deri-ne-fund-shkarkimit-te-tij-meta-per-kodhelin-e-kam-perzemer-sot-e-urova-ndaj-urojeni-edhe-ju-178102" }