Do të shkriheni së qeshuri, burri shëtit lopën me motorr (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:10 28-05-2019 Do të shkriheni së qeshuri, burri shëtit lopën me motorr (VIDEO)

Shumë e kuptueshme pse kjo video u be virale.

Shumë njerëz nxjerrin kafshët e tyre për shëtitje, por kjo që bëri ky burrë nga Pakistani nuk ka ndodhur herë tjetër.

Në videon të publikuar në rrjetet sociale duket se një burrë ka lidhur lopën e tij përpara në motor, e ka mbuluar që të mos ftohet nga ajëri, teksa bën xhiro.

Ngjarja u filmua nga një makinë që kalonte në atë moment.

Videoja u bë direkt virale dhe ka sjellë shumë të qeshura tek përdoruesit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk e lënë të luajë në kompjuter, i riu kërcënon se do të djegë shtëpinë
Rusia dhe talebanët kërkojnë tërheqjen e trupave të huaja nga Afganistani »
Article Logic
Execution time: 0.0097610950469971
array(1) { ["section"]=> string(68) "do-te-shkriheni-se-qeshuri-burri-shetit-lopen-me-motorr-video-166050" }