'Do të t'i var brekët te Zogu i Zi...', Isli Islami i kthehet papritur moderatores

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:07 21-05-2019 'Do të t'i var brekët te Zogu i Zi...', Isli Islami i kthehet papritur moderatores

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi ajo është bërë pjesë e rubrikës 'Më bëj një pyetje' në Instastory, ku shkruan 'Këtë punë kemi sa të hapet koha', duke iu referuar shiut.

Por një koment që ka tërhequr vëmendjen është ai i moderatorit Isli Islami, me të cilin Dojna ka shumë miqësi.

'Të pashë më me pyetje kur të ketë diell do të t'i var brekët te Zogu i Zi', i shkruan gazetari me shaka.

'Hahaha gjeje shokun më të mirë se vetja thonë Isli Islami', i përgjigjet Dojan duke qeshur, ndërsa në sfond ka vendosur një foto të të dyve.

xdhjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071380138397217
array(1) { ["section"]=> string(83) "do-te-t-i-var-breket-te-zogu-i-zi-isli-islami-i-kthehet-papritur-moderatores-165182" }