“Do të të vrasim djalin”, kërcënohet aktorja e njohur

Publikuar tek: bota, më 15:00 15-10-2017 “Do të të vrasim djalin”, kërcënohet aktorja e njohur

Këngëtarja e njohur ka anulluar shfaqjen, pasi ka marrë një mesazh kërcënues.

Bëhet fjalë për Katie Price të cilës, shantazhuesit i kanë kërkuar 50 000 paundë, në të kundërt ata do ti vrisnin djalin dhe do ti publikonin detaje mbi marrëdhënien që burri i saj Kieran Hayler kishte me shoqen e saj.

Emaili është dërguar në kompaninë që ajo menaxhon, ku kërkonte që paratë të dërgoheshin në një adresë në Romford, East London, shkruan The Sun transmeton neësbomb.al.

“Unë jam e tmerruar. Ky është një kërcënim i qartë dhe unë duhet të jem pranë familjes time”, është shprehur ylli televiziv.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që 39-vjeçare Price përfshihet në këcënime. Ka patur edhe dy raste të tjera të ngjashme, ku Katie ka kërkuar ndihmën e policisë. 

katie-price-630x473.jpg

nintchdbpict0003567461152-e1508009437181.jpg

nintchdbpict000360244612.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shokuese! U përjashtua nga shkolla, vret 6 nxënës dhe përdhunon 2 vajza për hakmarrje
Motrat e ngjitura marrin patentën, tregojnë si e ngasin makinën (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011368989944458
array(1) { ["section"]=> string(56) "do-te-te-vrasim-djalin-kercenohet-aktorja-e-njohur-95975" }